Dodano: 2011-09-02, Nowy wikariusz w naszej parafii

Jakimi słowami przekazać to co czujemy? Czy się sprawdzimy jako chrześcijanie, do których Cię posłał Najwyższy? Jest obawa i niepewność nieznanego, jest nadzieja i radość, że jesteś tu z nami.

Witamy Cię zatem w naszej parafii życząc wierności i wytrwałości w kapłańskim powołaniu, serdeczności i życzliwości ze strony ludzi, których tu spotkasz. Wielu przyjaznych serc, które będą Cię wspierać pomocą i modlitwą. Życzymy też Księdzu aby Czempiń stał się prawdziwym domem.

Niech przez czas pobytu w naszej parafii prowadzi Cię i strzeże Święty Michał  Archanioł

Szczęść Boże!!

Ks. mgr Łukasz Konatowski

Pochodzi z parafii pw. MB Nieustajacej Pomocy w Nowym Tomyślu