Dodano: 2011-11-19, Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2011.

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2011.

parafia-czempin.pl  parafiaczempin.pl

1.Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny, za tydzień rozpoczniemy Adwent. W Borowie Msza św. odpustowa o godz. 8.45.

2. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Naszą modlitwą obejmijmy Panów Organistów : Pana Pawła i Pana Wojciecha, chór „Harfa”, zespół młodzieżowy.

3. W sobotę o godz. 18.00. sprawujemy Mszę św. za Zmarłych polecanych w Zaduszkach Rocznych, o godz. 17.20. odmawiamy Różaniec.

4. Zelatorów Różańca zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.00. do Domu Parafialnego.

5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórki w poniedziałki o godz. 16.45.

6. Rodziców ministrantów zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45. do Domu Parafialnego.

7. Próba Jasełek w sobotę o godz. 11.00. Zapraszamy chętne dzieci, a szczególnie chłopców.

8. Nowy numer Przewodnika Katolickiego kosztuje 6,50zł – dołączony jest kalendarz. Do nabycia jest także Gość Niedzielny w cenie 4 zł, a także Arka oraz Miłujcie się.

9. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu, cennym darem jest także modlitwa w intencji powołań.

10. Na konfesjonałach umieściliśmy dodatkowe światło, jeżeli  jest włączone to nawet jeżeli kapłan czyta lub się modli to prosimy bez obaw uklęknąć i rozpocząć spowiedź. Spowiednik, gdy będzie wychodził z konfesjonału, to chwilę wcześniej wyłączy światło, wtedy najlepiej podejść do innego konfesjonału, lub zapytać o możliwość spowiedzi.

11. W piątek pożegnaliśmy śp. Mariana Kolańczyka ze Słonina. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.